SATS Landala
Landala, Göteborg
Kapellplatsen 4, 411 31 Göteborg
Passer dette treningssenteret for din treningsprofil?
Type: Treningssenter
Pris: from 649 SEK/month
Område: Landala, Göteborg
Pris
from 649 SEK/month
Om SATS Landala
SATS gym at Kapellplatsen, Landala.
Kontakt & Nettside
Vanlige spørsmål
Hva koster SATS Landala?
SATS Landala koster from 649 SEK/month.
Hva tilbyr SATS Landala?
SATS gym at Kapellplatsen, Landala.
Hvor ligger SATS Landala?
SATS Landala ligger på Kapellplatsen 4, 411 31 Göteborg i Landala, Göteborg.
Har SATS Landala badstue?
SATS Landala er ikke listet med badstue i vår database. Sjekk vår guide over treningssentre med badstue for godkjente alternativer.
Hva er åpningstidene til SATS Landala?
Åpningstidene til SATS Landala varierer og kan endres. Sjekk den offisielle nettsiden for oppdaterte åpningstider. De fleste treningssentre i Göteborg tilbyr 05:00–24:00 eller 24/7 tilgang.
Solix-brevet
Treningssenterpriser i Göteborg endres. Vit det før du melder deg inn.
Månedlige priskontroller for kjedene vi følger. Ingen spam.
Andre treningssentre i Göteborg
- Nordic Wellness Göteborg City - Centrum · from 299 SEK/month
- Nordic Wellness Göteborg Domkyrkan - Centrum · from 299 SEK/month
- SATS Kompassen - Centrum · from 649 SEK/month
- SATS Masthugget - Masthugget · from 649 SEK/month
- Fysiken - Johanneberg · from 299 SEK/month
- CrossFit Göta - Masthugget · from 1 245 SEK/month
- Nordic Wellness Göteborg Centralen - Centralen / Odinsgatan
- Nordic Wellness Göteborg Vasagatan - Vasastan / Vasagatan
