DGI Huset Aarhus Gym
Aarhus C, Aarhus
Passer dette treningssenteret for din treningsprofil?
Type: Treningssenter
Område: Aarhus C, Aarhus
Pris
Kontakt for priser
Om DGI Huset Aarhus Gym
Multi-sport centre and gym in central Aarhus with fitness, classes and sports halls.
Kontakt & Nettside
Vanlige spørsmål
Hva koster DGI Huset Aarhus Gym?
Kontakt DGI Huset Aarhus Gym direkte for oppdaterte priser.
Hva tilbyr DGI Huset Aarhus Gym?
Multi-sport centre and gym in central Aarhus with fitness, classes and sports halls.
Hvor ligger DGI Huset Aarhus Gym?
DGI Huset Aarhus Gym er lokalisert i Aarhus C, Aarhus.
Har DGI Huset Aarhus Gym badstue?
DGI Huset Aarhus Gym er ikke listet med badstue i vår database. Sjekk vår guide over treningssentre med badstue for godkjente alternativer.
Hva er åpningstidene til DGI Huset Aarhus Gym?
Åpningstidene til DGI Huset Aarhus Gym varierer og kan endres. Sjekk den offisielle nettsiden for oppdaterte åpningstider. De fleste treningssentre i Aarhus tilbyr 05:00–24:00 eller 24/7 tilgang.
Solix-brevet
Treningssenterpriser i Aarhus endres. Vit det før du melder deg inn.
Månedlige priskontroller for kjedene vi følger. Ingen spam.
Andre treningssentre i Aarhus
- Power House Aarhus - Aarhus Ø · 379-429 DKK/month
- YO Studios Aarhus C - Aarhus C · from 549 DKK/month (90 DKK per class)
- Seier Fitness Aarhus - Aarhus
- PureGym Aarhus C Scandinavian - Aarhus C
- PureGym Aarhus C Dalgas Avenue - Frederiksbjerg
- PureGym Aarhus C Nørreport - Nørreport
- PureGym Aarhus N Jens Baggesens Vej - Aarhus N
- PureGym Aarhus N Trøjborg - Trøjborg
